Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Świat Zuzi - sklep internetowy z artykułami dla dzieci

Jako młodzi rodzice poznaliśmy świat małego dziecka, jego potrzeby, zachowanie, troszczymy się o bezpieczeństwo, właściwy rozwój a co najważniejsze o codzienny uśmiech na twarzy małej córeczki. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodym rodzicom otworzyliśmy Sklep stacjonarny . Internetowy sklep dziecięcy www. swiatzuzi. pl powstał z myślą o wszystkich rodzicach, którzy w swoim codziennym, często zbyt zapracowanym i zabieganym życiu, mają mało czasu, aby wybrać się na zakupy do najbliższego centrum handlowego. Na szczęście dzisiaj prężnie rozwija się rynek handlu w sieci, który umożliwia dokonanie szybkich zakupów, bez wychodzenia z domu. Zespół www. swiatzuzi. pl to młode osoby, będące rodzicami. Znając potrzeby swoich maluszków, oraz wszelkie normy, jakie muszą spełniać poszczególne akcesoria dla dzieci, dajemy rodzicom najwyższą gwarancję bezpieczeństwa ich dziecka oraz komfort użytkowania. Tak dobieramy zaplecze oferowane w sklepie, aby pochodziło ono z najwyższej półki pod względem jakościowym. Nikt, bowiem nie zna potrzeb dziecka, tak jak rodzice, którzy przebywają ze swoją pociechą dwadzieścia cztery godziny na dobę, towarzysząc mu przy każdej czynności, jaką wykonuje. Chcąc wyjść klientom naprzeciw ich oczekiwaniom, sklep swiatzuzi. pl oferuje Państwu towar najwyższej jakości, który pochodzi prosto od producenta. Dzięki temu, każdy rodzic, który dokonuje u nas zakupów, może mieć pewność, że zamówiony towar spełni wszelkie oczekiwania, jakie są względem niego kierowane. Naszym priorytetem bowiem jest dobro dziecka rozumiane zarówno pod kątem bezpieczeństwa, jak i komfortu użytkowania. Niepodważalnym atutem zespołu pracującego w sklepie www. swiatzuzi. pl jest doświadczenie w procesie wychowania dziecka. Wiemy, co jest dla niego najlepsze. Dlatego też oferujemy Państwu swoją pomoc na każdym etapie dokonywania zakupów. Z chęcią pomożemy dokonać wyboru, tak, abyście Państwo mieli pewność, że zakupiony towar będzie odpowiadał .

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Dane firmy:

 • Adres firmy: Jarzębinowa
 • Miasto: Siechnice
 • Kod pocztowy: 55-011
 • Województwo: dolnośląskie
 • Telefon: 717345302
 • Telefon GSM: 665088992
 • Płatności: Płatność przy odbiorze, Płatność przelewem, Obsługa kart kredytowych, Sprzedaż ratalna
 • Opcje sklepu: Wyszukiwarka, Informacja o statusie zamówienia, Wskaźnik stanu magazynu, Przesyłki kurierskie, Odbiór osobisty, Obsługa międzynarodowa
 • E-mail: biuro@swiatzuzi.pl
 • Ocena:

  Ocena: 2.3/10 (81 głosów)

Statystyki: